WW1FTR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FTR150 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WW1FTR150
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.15 OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.WW1FTR150.pdf2.WW1FTR150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WW1FTR150
Tau Wae WW1FTR150 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.15 OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 196028 pcs Pepa Raraunga 1.WW1FTR150.pdf2.WW1FTR150.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Raupapa WW Tuhinga 150 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa WW 1 0.15 1% R