WW1FT2K61
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW1FT2K61 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WW1FT2K61
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 2.61K OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.WW1FT2K61.pdf2.WW1FT2K61.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WW1FT2K61
Tau Wae WW1FT2K61 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 2.61K OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226872 pcs Pepa Raraunga 1.WW1FT2K61.pdf2.WW1FT2K61.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Raupapa WW Tuhinga 2.61 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa WW 1 2.61K 1% R