WRF1KT33R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WRF1KT33R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES WW 1W 33 OHM 10% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.WRF1KT33R0.pdf2.WRF1KT33R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WRF1KT33R0
Tau Wae WRF1KT33R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES WW 1W 33 OHM 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5009 pcs Pepa Raraunga 1.WRF1KT33R0.pdf2.WRF1KT33R0.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -80/ +900ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Raupapa WRF Tuhinga 33 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa WRF 1 33 10% R