VM5JB75R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM5JB75R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VM5JB75R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES CERM WW 5W 75 OHM 5% VERT
Ngā Rauemi: 1.VM5JB75R0.pdf2.VM5JB75R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VM5JB75R0
Tau Wae VM5JB75R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES CERM WW 5W 75 OHM 5% VERT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 530649 pcs Pepa Raraunga 1.VM5JB75R0.pdf2.VM5JB75R0.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Raupapa VM Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa VM 5 75 5% B
VM5755%B
VM5755%B-ND
VM575JB
VM575JB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm)
Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound