VM3JBR500
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
VM3JBR500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VM3JBR500
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.VM3JBR500.pdf2.VM3JBR500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VM3JBR500
Tau Wae VM3JBR500 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 3W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 504515 pcs Pepa Raraunga 1.VM3JBR500.pdf2.VM3JBR500.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±800ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Raupapa VM Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.024" (26.00mm) Ngā āhuatanga Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound