SM6227JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JT1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM6227JT1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 5% 3W 6227
Ngā Rauemi: 1.SM6227JT1R00.pdf2.SM6227JT1R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM6227JT1R00
Tau Wae SM6227JT1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 5% 3W 6227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109776 pcs Pepa Raraunga 1.SM6227JT1R00.pdf2.SM6227JT1R00.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6227 Rahi / Rahi 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Raupapa SM Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6227 J-Lead Ētahi Ingoa SM 3 1 5% R
SM315%R
SM315%R-ND
SM31JR
SM31JR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.265" (6.73mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Te hanganga Wirewound