SM6227FT1R87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT1R87 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM6227FT1R87
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.87 OHM 1% 3W 6227
Ngā Rauemi: 1.SM6227FT1R87.pdf2.SM6227FT1R87.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM6227FT1R87
Tau Wae SM6227FT1R87 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.87 OHM 1% 3W 6227 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117590 pcs Pepa Raraunga 1.SM6227FT1R87.pdf2.SM6227FT1R87.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6227 Rahi / Rahi 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
Raupapa SM Tuhinga 1.87 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6227 J-Lead Ētahi Ingoa SM 3 1.87 1% R