SM4527JTR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527JTR750 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM4527JTR750
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 5% 2W 4527
Ngā Rauemi: 1.SM4527JTR750.pdf2.SM4527JTR750.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM4527JTR750
Tau Wae SM4527JTR750 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 5% 2W 4527 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4759 pcs Pepa Raraunga 1.SM4527JTR750.pdf2.SM4527JTR750.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4527 Rahi / Rahi 0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
Raupapa SM Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4527 J-Lead Ētahi Ingoa SM 2A 0.75 5% R