SM4527FTR590
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527FTR590 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM4527FTR590
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.59 OHM 1% 2W 4527
Ngā Rauemi: 1.SM4527FTR590.pdf2.SM4527FTR590.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM4527FTR590
Tau Wae SM4527FTR590 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.59 OHM 1% 2W 4527 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4627 pcs Pepa Raraunga 1.SM4527FTR590.pdf2.SM4527FTR590.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4527 Rahi / Rahi 0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
Raupapa SM Tuhinga 590 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4527 J-Lead Ētahi Ingoa SM 2A 0.59 1% R