SM4124FTR113
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FTR113 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM4124FTR113
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.113 OHM 1% 2W 4124
Ngā Rauemi: 1.SM4124FTR113.pdf2.SM4124FTR113.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM4124FTR113
Tau Wae SM4124FTR113 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.113 OHM 1% 2W 4124 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135584 pcs Pepa Raraunga 1.SM4124FTR113.pdf2.SM4124FTR113.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4124 Rahi / Rahi 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
Raupapa SM Tuhinga 113 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4124 J-Lead Ētahi Ingoa SM 2 0.113 1% R