SM2615JTR750
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615JTR750 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM2615JTR750
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 5% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.SM2615JTR750.pdf2.SM2615JTR750.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM2615JTR750
Tau Wae SM2615JTR750 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 5% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132614 pcs Pepa Raraunga 1.SM2615JTR750.pdf2.SM2615JTR750.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2615 Rahi / Rahi 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Raupapa SM Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa SM 1 0.75 5% R