SM2615JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615JT1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM2615JT1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 5% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.SM2615JT1R00.pdf2.SM2615JT1R00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM2615JT1R00
Tau Wae SM2615JT1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 5% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138715 pcs Pepa Raraunga 1.SM2615JT1R00.pdf2.SM2615JT1R00.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2615 Rahi / Rahi 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Raupapa SM Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa SM 1 1 5% R
SM115%R
SM115%R-ND
SM11JR
SM11JR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.155" (3.94mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Te hanganga Wirewound