SM2615FT887R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT887R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM2615FT887R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 887 OHM 1% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.SM2615FT887R.pdf2.SM2615FT887R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM2615FT887R
Tau Wae SM2615FT887R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 887 OHM 1% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109807 pcs Pepa Raraunga 1.SM2615FT887R.pdf2.SM2615FT887R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2615 Rahi / Rahi 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Raupapa SM Tuhinga 887 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Ētahi Ingoa SM 1 887 1% R