SM2615BT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615BT1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM2615BT1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 0.1% 1W 2615
Ngā Rauemi: 1.SM2615BT1R00.pdf2.SM2615BT1R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM2615BT1R00
Tau Wae SM2615BT1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 0.1% 1W 2615 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67490 pcs Pepa Raraunga 1.SM2615BT1R00.pdf2.SM2615BT1R00.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2615 Rahi / Rahi 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Raupapa SM Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2615 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 275°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.155" (3.94mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound