RSMF3JB62K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JB62K0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSMF3JB62K0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 62K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSMF3JB62K0.pdf2.RSMF3JB62K0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSMF3JB62K0
Tau Wae RSMF3JB62K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 62K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 963909 pcs Pepa Raraunga 1.RSMF3JB62K0.pdf2.RSMF3JB62K0.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa RSMF Tuhinga 62 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RSMF 3 62K 5% A