RSMF3JA56K0-C1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JA56K0-C1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSMF3JA56K0-C1
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 56K OHM 3W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSMF3JA56K0-C1.pdf2.RSMF3JA56K0-C1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSMF3JA56K0-C1
Tau Wae RSMF3JA56K0-C1 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 56K OHM 3W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 904405 pcs Pepa Raraunga 1.RSMF3JA56K0-C1.pdf2.RSMF3JA56K0-C1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa RSMF Tuhinga 56 kOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 56 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film