RSMF12GB27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12GB27R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSMF12GB27R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 27 OHM 1/2W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSMF12GB27R0.pdf2.RSMF12GB27R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSMF12GB27R0
Tau Wae RSMF12GB27R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 27 OHM 1/2W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1497739 pcs Pepa Raraunga 1.RSMF12GB27R0.pdf2.RSMF12GB27R0.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Raupapa RSMF Tuhinga 27 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RSM 1/2 27 2% A
RSM 1/2 27 2% A-ND