RSF2JB4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB4K70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF2JB4K70
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSF2JB4K70.pdf2.RSF2JB4K70.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF2JB4K70
Tau Wae RSF2JB4K70 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.7K OHM 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1883691 pcs Pepa Raraunga 1.RSF2JB4K70.pdf2.RSF2JB4K70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa RSF Tuhinga 4.7 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RSF 2 4.7K 5% A
RSF 2 4.7K 5% A-ND