RSF2GB6K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GB6K80 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF2GB6K80
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 6.8K OHM 2W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSF2GB6K80.pdf2.RSF2GB6K80.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF2GB6K80
Tau Wae RSF2GB6K80 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 6.8K OHM 2W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1184917 pcs Pepa Raraunga 1.RSF2GB6K80.pdf2.RSF2GB6K80.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Raupapa RSF Tuhinga 6.8 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RS 2 6.8K 2% A
RS 2 6.8K 2% A-ND
RS26.8K2%A
RS26.8K2%A-ND
RS26.8KGA
RS26.8KGA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film