RSF1GB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1GB1K50 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF1GB1K50
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.5K OHM 1W 2% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSF1GB1K50.pdf2.RSF1GB1K50.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF1GB1K50
Tau Wae RSF1GB1K50 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.5K OHM 1W 2% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1363440 pcs Pepa Raraunga 1.RSF1GB1K50.pdf2.RSF1GB1K50.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Raupapa RSF Tuhinga 1.5 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RS 1 1.5K 2% A
RS 1 1.5K 2% A-ND
RS11.5K2%A
RS11.5K2%A-ND
RS11.5KGA
RS11.5KGA-ND
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±2% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film