RSF1FT95R3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT95R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF1FT95R3
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 95.3 OHM 1W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSF1FT95R3.pdf2.RSF1FT95R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF1FT95R3
Tau Wae RSF1FT95R3 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 95.3 OHM 1W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1463135 pcs Pepa Raraunga 1.RSF1FT95R3.pdf2.RSF1FT95R3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Raupapa RSF Tuhinga 95.3 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RS 1 95.3 1% R
RS 1 95.3 1% R-ND
RS195.31%R
RS195.31%R-ND
RS195.3FR
RS195.3FR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 235°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 95.3 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film