RSF12JT330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JT330R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF12JT330R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RSF12JT330R.pdf2.RSF12JT330R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF12JT330R
Tau Wae RSF12JT330R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 330 OHM 1/2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4063093 pcs Pepa Raraunga 1.RSF12JT330R.pdf2.RSF12JT330R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Raupapa RSF Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RS 1/2 330 5% R
RS 1/2 330 5% R-ND
RS1/23305%R
RS1/23305%R-ND
RS1/2330JR
RS1/2330JR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film