RNMF14JTD4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14JTD4K70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNMF14JTD4K70
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 4.7K OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNMF14JTD4K70.pdf2.RNMF14JTD4K70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNMF14JTD4K70
Tau Wae RNMF14JTD4K70 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.7K OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4364853 pcs Pepa Raraunga 1.RNMF14JTD4K70.pdf2.RNMF14JTD4K70.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Raupapa RNMF Tuhinga 4.7 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNMF 1/4 T1 4.7K 5% R
RNMF 1/4 T1 4.7K 5% R-ND