RNMF14JTD10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14JTD10K0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNMF14JTD10K0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNMF14JTD10K0.pdf2.RNMF14JTD10K0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNMF14JTD10K0
Tau Wae RNMF14JTD10K0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4298664 pcs Pepa Raraunga 1.RNMF14JTD10K0.pdf2.RNMF14JTD10K0.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Raupapa RNMF Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNM 1/4 T1 10K 5% R
RNM 1/4 T1 10K 5% R-ND