RNMF14FTD768R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD768R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNMF14FTD768R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 768 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNMF14FTD768R.pdf2.RNMF14FTD768R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNMF14FTD768R
Tau Wae RNMF14FTD768R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 768 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3660072 pcs Pepa Raraunga 1.RNMF14FTD768R.pdf2.RNMF14FTD768R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Raupapa RNMF Tuhinga 768 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNM 1/4 T1 768 1% R
RNM 1/4 T1 768 1% R-ND