RNMF14FTD63K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD63K4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNMF14FTD63K4
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 63.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNMF14FTD63K4.pdf2.RNMF14FTD63K4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNMF14FTD63K4
Tau Wae RNMF14FTD63K4 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 63.4K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3279246 pcs Pepa Raraunga 1.RNMF14FTD63K4.pdf2.RNMF14FTD63K4.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Raupapa RNMF Tuhinga 63.4 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNM 1/4 T1 63.4K 1% R
RNM 1/4 T1 63.4K 1% R-ND