RNF18JTD2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18JTD2R20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNF18JTD2R20
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 2.2 OHM 1/8W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNF18JTD2R20.pdf2.RNF18JTD2R20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNF18JTD2R20
Tau Wae RNF18JTD2R20 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 2.2 OHM 1/8W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3437563 pcs Pepa Raraunga 1.RNF18JTD2R20.pdf2.RNF18JTD2R20.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Raupapa RNF Tuhinga 2.2 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNF 1/8 T1 2.2 5% R
RNF 1/8 T1 2.2 5% R-ND