RNF18FTD7R68
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF18FTD7R68 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNF18FTD7R68
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 7.68 OHM 1/8W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNF18FTD7R68.pdf2.RNF18FTD7R68.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNF18FTD7R68
Tau Wae RNF18FTD7R68 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 7.68 OHM 1/8W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3048024 pcs Pepa Raraunga 1.RNF18FTD7R68.pdf2.RNF18FTD7R68.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Raupapa RNF Tuhinga 7.68 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN 1/8 T1 7.68 1% R