RNF14FTD866K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD866K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNF14FTD866K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 866K OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNF14FTD866K.pdf2.RNF14FTD866K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNF14FTD866K
Tau Wae RNF14FTD866K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 866K OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3660461 pcs Pepa Raraunga 1.RNF14FTD866K.pdf2.RNF14FTD866K.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Raupapa RNF Tuhinga 866 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNF 1/4 T1 866K 1% R
RNF 1/4 T1 866K 1% R-ND