RNF14FTD357R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14FTD357R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNF14FTD357R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 357 OHM 1/4W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNF14FTD357R.pdf2.RNF14FTD357R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNF14FTD357R
Tau Wae RNF14FTD357R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 357 OHM 1/4W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3503982 pcs Pepa Raraunga 1.RNF14FTD357R.pdf2.RNF14FTD357R.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Raupapa RNF Tuhinga 357 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN 1/4 T1 357 1% R