RNF14BTC249K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BTC249K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNF14BTC249K
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 249K OHM 1/4W .1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNF14BTC249K.pdf2.RNF14BTC249K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNF14BTC249K
Tau Wae RNF14BTC249K Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 249K OHM 1/4W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 657442 pcs Pepa Raraunga 1.RNF14BTC249K.pdf2.RNF14BTC249K.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Raupapa RNF Tuhinga 249 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RNF 1/4 T2 249K 0.1% R
RNF 1/4 T2 249K 0.1% R-ND