RNF14BAC340R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF14BAC340R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNF14BAC340R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 340 OHM 1/4W .1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNF14BAC340R.pdf2.RNF14BAC340R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNF14BAC340R
Tau Wae RNF14BAC340R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 340 OHM 1/4W .1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 578460 pcs Pepa Raraunga 1.RNF14BAC340R.pdf2.RNF14BAC340R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Raupapa RNF Tuhinga 340 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN 1/4 T2 340 0.1% T