RNF12FTC18K7
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNF12FTC18K7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNF12FTC18K7
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 18.7K OHM 1/2W 1% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.RNF12FTC18K7.pdf2.RNF12FTC18K7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNF12FTC18K7
Tau Wae RNF12FTC18K7 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 18.7K OHM 1/2W 1% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2194507 pcs Pepa Raraunga 1.RNF12FTC18K7.pdf2.RNF12FTC18K7.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.108" Dia x 0.344" L (2.75mm x 8.75mm)
Raupapa RNF Tuhinga 18.7 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa RN 1/2 T2 18.7K 1% R