RNCS2512BTE4R70
Hua Hua
Tau Wae: RNCS2512BTE4R70
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 4.7 OHM 0.1% 1/2W 2512
Ngā Rauemi: 1.RNCS2512BTE4R70.pdf2.RNCS2512BTE4R70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS2512BTE4R70
Tau Wae RNCS2512BTE4R70 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.7 OHM 0.1% 1/2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5887 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS2512BTE4R70.pdf2.RNCS2512BTE4R70.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 63 T9 4.7 0.1% R