RNCS2010BTE4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS2010BTE4R70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS2010BTE4R70
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 4.7 OHM 0.1% 1/4W 2010
Ngā Rauemi: 1.RNCS2010BTE4R70.pdf2.RNCS2010BTE4R70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS2010BTE4R70
Tau Wae RNCS2010BTE4R70 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.7 OHM 0.1% 1/4W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4238 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS2010BTE4R70.pdf2.RNCS2010BTE4R70.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 57 T9 4.7 0.1% R