RNCS1206BKE97R6
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE97R6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS1206BKE97R6
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 97.6 OHM 0.1% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCS1206BKE97R6.pdf2.RNCS1206BKE97R6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS1206BKE97R6
Tau Wae RNCS1206BKE97R6 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 97.6 OHM 0.1% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 512482 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS1206BKE97R6.pdf2.RNCS1206BKE97R6.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 97.6 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 32 T9 97.6 0.1% I