RNCS1206BKE27K4
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE27K4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS1206BKE27K4
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 27.4K OHM 0.1% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCS1206BKE27K4.pdf2.RNCS1206BKE27K4.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS1206BKE27K4
Tau Wae RNCS1206BKE27K4 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 27.4K OHM 0.1% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 587778 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS1206BKE27K4.pdf2.RNCS1206BKE27K4.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 27.4 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 32 T9 27.4K 0.1% I