RNCS1206BKE226R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS1206BKE226R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS1206BKE226R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 226 OHM 0.1% 1/8W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCS1206BKE226R.pdf2.RNCS1206BKE226R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS1206BKE226R
Tau Wae RNCS1206BKE226R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 226 OHM 0.1% 1/8W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 720031 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS1206BKE226R.pdf2.RNCS1206BKE226R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 226 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 226 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film