RNCS0805BTE976R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BTE976R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS0805BTE976R
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 976 OHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCS0805BTE976R.pdf2.RNCS0805BTE976R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS0805BTE976R
Tau Wae RNCS0805BTE976R Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 976 OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 918237 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS0805BTE976R.pdf2.RNCS0805BTE976R.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 976 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 976 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film