RNCS0805BTC1K32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BTC1K32 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS0805BTC1K32
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.32K OHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCS0805BTC1K32.pdf2.RNCS0805BTC1K32.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS0805BTC1K32
Tau Wae RNCS0805BTC1K32 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.32K OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 707973 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS0805BTC1K32.pdf2.RNCS0805BTC1K32.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 1.32 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 20 T2 1.32K 0.1% R