RNCS0805BKE33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0805BKE33K2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS0805BKE33K2
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 33.2K OHM 0.1% 1/10W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCS0805BKE33K2.pdf2.RNCS0805BKE33K2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS0805BKE33K2
Tau Wae RNCS0805BKE33K2 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 33.2K OHM 0.1% 1/10W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 311373 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS0805BKE33K2.pdf2.RNCS0805BKE33K2.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 33.2 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)