RNCS0603BKE2K49
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0603BKE2K49 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS0603BKE2K49
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 2.49K OHM 0.1% 1/16W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCS0603BKE2K49.pdf2.RNCS0603BKE2K49.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS0603BKE2K49
Tau Wae RNCS0603BKE2K49 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 2.49K OHM 0.1% 1/16W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 909868 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS0603BKE2K49.pdf2.RNCS0603BKE2K49.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 2.49 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 16 T9 2.49K 0.1% I