RNCS0402DTC10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCS0402DTC10R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCS0402DTC10R0
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 0.5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RNCS0402DTC10R0.pdf2.RNCS0402DTC10R0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCS0402DTC10R0
Tau Wae RNCS0402DTC10R0 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 10 OHM 0.5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5736 pcs Pepa Raraunga 1.RNCS0402DTC10R0.pdf2.RNCS0402DTC10R0.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RNCS Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RNCS 10 T2 10 0.5% R