RNCP1206FTD1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP1206FTD1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCP1206FTD1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: 1.RNCP1206FTD1R00.pdf2.RNCP1206FTD1R00.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCP1206FTD1R00
Tau Wae RNCP1206FTD1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3203683 pcs Pepa Raraunga 1.RNCP1206FTD1R00.pdf2.RNCP1206FTD1R00.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.059" W (3.10mm x 1.50mm)
Raupapa RNCP Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RNCP 1206 T1 1 1% R
RNCP1206FTD1R00TR
RNCP1206T11FRTR
RNCP1206T11FRTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film