RNCP0805FTD3K48
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0805FTD3K48 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCP0805FTD3K48
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 3.48K OHM 1% 1/4W 0805
Ngā Rauemi: 1.RNCP0805FTD3K48.pdf2.RNCP0805FTD3K48.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCP0805FTD3K48
Tau Wae RNCP0805FTD3K48 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 3.48K OHM 1% 1/4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3587584 pcs Pepa Raraunga 1.RNCP0805FTD3K48.pdf2.RNCP0805FTD3K48.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Raupapa RNCP Tuhinga 3.48 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RNCP 0805 T1 3.48K 1% R
RNCP0805FTD3K48TR
RNCP0805T13.48KFRTR
RNCP0805T13.48KFRTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.48 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film