RNCP0603FTD1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0603FTD1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCP0603FTD1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 1% 1/8W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCP0603FTD1R00.pdf2.RNCP0603FTD1R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCP0603FTD1R00
Tau Wae RNCP0603FTD1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 1% 1/8W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4909595 pcs Pepa Raraunga 1.RNCP0603FTD1R00.pdf2.RNCP0603FTD1R00.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Raupapa RNCP Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNCP 0603 T1 1 1% R
RNCP0603FTD1R00TR
RNCP0603T11FR
RNCP0603T11FRTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film