RNCP0603FTD1K21
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCP0603FTD1K21 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCP0603FTD1K21
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1.21K OHM 1% 1/8W 0603
Ngā Rauemi: 1.RNCP0603FTD1K21.pdf2.RNCP0603FTD1K21.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCP0603FTD1K21
Tau Wae RNCP0603FTD1K21 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1.21K OHM 1% 1/8W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5658837 pcs Pepa Raraunga 1.RNCP0603FTD1K21.pdf2.RNCP0603FTD1K21.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.059" L x 0.031" W (1.50mm x 0.80mm)
Raupapa RNCP Tuhinga 1.21 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RNCP0603FTD1K21DKR
RNCP0603T11.21KFRDKR
RNCP0603T11.21KFRDKR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.21 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film