RNCF2512TTE64R9
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RNCF2512TTE64R9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2512TTE64R9
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 64.9 OHM 0.01% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: 1.RNCF2512TTE64R9.pdf2.RNCF2512TTE64R9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2512TTE64R9
Tau Wae RNCF2512TTE64R9 Kaihanga Stackpole Electronics Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 64.9 OHM 0.01% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187279 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2512TTE64R9.pdf2.RNCF2512TTE64R9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.75W, 3/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Raupapa RNCF
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Ētahi Ingoa RNCF 63 T9 64.9 0.01% R