RNCF2512DTE4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2512DTE4R70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2512DTE4R70
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 4.7 OHM 0.5% 1W 2512
Ngā Rauemi: 1.RNCF2512DTE4R70.pdf2.RNCF2512DTE4R70.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2512DTE4R70
Tau Wae RNCF2512DTE4R70 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 4.7 OHM 0.5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 476882 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2512DTE4R70.pdf2.RNCF2512DTE4R70.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 4.7 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RNC 63 T9 4.7 0.5% R