RNCF2512DTC1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNCF2512DTC1R00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNCF2512DTC1R00
Kaihanga / Waitohu: Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 1 OHM 0.5% 1W 2512
Ngā Rauemi: 1.RNCF2512DTC1R00.pdf2.RNCF2512DTC1R00.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNCF2512DTC1R00
Tau Wae RNCF2512DTC1R00 Kaihanga Stackpole Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 1 OHM 0.5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 558293 pcs Pepa Raraunga 1.RNCF2512DTC1R00.pdf2.RNCF2512DTC1R00.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Raupapa RNCF Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RNC 63 T2 1 0.5% R